Brak produktów w koszyku.

Dostawa i płatność

Z

amówienia realizowane są po zaksięgowaniu wpłaty. Jeśli zamówienie dotyczy produktu wirtualnego po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz maila z linkiem do warsztatu i listą materiałów potrzebnych do stworzenia projektu.

Formy dostawy

PACZKOMAT 24/7

CZAS DOSTAWY 2-3 DNI ROBOCZYCH

KOSZT 15 zł

Z

amawiając dostawę paczkomatem otrzymujesz informację na maila (dodatkowo na aplikację) o nadaniu przesyłki oraz o dostarczeniu jej do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Czas na odbiór to 48 godzin. Możesz również przedłużyć ten czas za dodatkową opłatą. Instrukcje znajdziesz w mailu z informacją o oczekującej na odbiór przesyłce. Jeśli otrzymasz uszkodzoną paczkę należy o tym poinformować na ekranie paczkomatu.

KURIER InPost

CZAS DOSTAWY 2-3 DNI ROBOCZE

KOSZT 16 zł

K

urier dostarcza przesyłkę pod wskazany przez klienta adres. W razie nieobecności odbiorcy pod adresem w czasie doręczenia Przesyłki przesyłki operator podejmie próbę kontaktu telefonicznego z odbiorcą celem uzgodnienia drugiej próby doręczenia w tym samym dniu. W przypadku niemożności kontaktu z odbiorcą lub niemożności doręczenia przesyłki w tym samym dniu, operator podejmie drugą próbę doręczenia przesyłki w następnym dniu roboczym, a w przypadku nieobecności Odbiorcy przy drugiej próbie doręczenia, Operator pozostawi pod adresem doręczenia informację (tzw. awizo) lub powiadomi wiadomością sms lub e-mail, lub za pośrednictwem Aplikacji mobilnej (w przypadku użytkowników Aplikacji mobilnej) Odbiorcę o tym, że może on odebrać Przesyłkę w ciągu kolejnych 3 dni roboczych we wskazanym w powyższej informacji lub w powiadomieniu miejscu i czasie. Przez cały okres listopada i grudnia (jeżeli Przesyłka jest w tym okresie doręczana) Operator, po pierwszej próbie doręczenia, pozostawi pod adresem doręczenia informację (tzw. awizo) lub powiadomi wiadomością sms lub e-mail, lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Odbiorcę o tym, że może on odebrać Przesyłkę w ciągu kolejnych 3 dni roboczych we wskazanym w powiadomieniu miejscu i czasie.

Formy płatności

Google Pay – bezpieczne i szybkie płatności. Podczas płatności w sklepach Google Pay nie udostępnia prawdziwego numeru Twojej karty, więc Twoje dane są bezpieczne. Poza tym możesz płacić szybciej i łatwiej, używając urządzenia, które już trzymasz w dłoni. 
karta kredytowa/debetowa – aby opłacić zamówienie należy podać dane z karty tj. numer karty, datę ważności karty oraz kod CVC widoczny na odwrocie karty.
przelew bankowy – po wybraniu tj opcji należy dokonać przelewu na kwotę zamowienia z ewentualnymi kosztami przesyłki na konto bankowe:
Katarzyna Grusza
ul. Leopolda Okulickiego 6/3
62-200 Gniezno
nr konta: 58194010763228735800000000
W tytule przelewu proszę o wpisanie numeru zamówienia. Dokonując przelewu w piątek w godzinach popołudniowych, sobotę lub niedziele pieniądze zostaną zaksięgowane w poniedziałek. Wyjątkiem są przelewy natychmiastowe, dzięki którym, w niektórych bankach, przelew księgowany jest na koncie jeszcze tego samego dnia.